Beton Boru Sağlamlığı

Beton Boru seneler içinde yıpranmakta ve daha çok sertleşerek çevresel etkilerden karşı daha çok direnç sağlamaktadır. Muhtevasından dolayı her çeşit beton boru hattı ürünü korozyon ve aşırı derecedeki aşınmalara karşı daha çok sertlik göstermektedir.

Bu tür boru çeşitleri kemirgen canlılar tarafından asla tahribata uğramamaktadır. Uygulamanın gerçekleşeceği inşaat bölgesinde borulara özel bir koruma yapılması mümkün değildir. Ürünlerin her türlü aracın yüksek oranda üzerinden geçebileceği şekildeki durumlarda olması tercih sebebidir. Uygulama yapılacak montajın gerçekleşeceği yerlerdeki kazı derinliğini çok yüksek olduğu, yüksek gerilim durumunun söz konusu olduğu ve büyük bir şekilde yük altında kalacağı durumlarda beton boruları amacına göre en uygun olacak seçenektir. Çok büyük yüklerin altında bile çok kuvvetli bir direnç kazanımı vermektedir. Üretim yapılırken en yüksek kalitede ve üretimin her aşamasında özenle tüm kontrol ve denemeler yapılmış olup kaliteden asla ödün verilmeden üretim sağlanmaktadır. Borularımız her tür yüksek basınçlı su akışının oluşturduğu hasara karşı sağlamlığını devam ettirmektedir.

Her türlü akım birikmiş olan birçok maddelerin serbest bir biçimde akmasını sağlayarak Beton Boru hattını olabilecek tıkanmalara karşı korunmasını sağlayıp hidrolik performansın da tehlikeye girmesini engellemiş olmaktadır. Boru sistemleri günümüzde en yüksek su akım basıncı olan 345 bar'a karşı dayanabilme yeteneğine haizdir.