Hakkımızda

Hakkımızda

Veysa, Beton Boru & Beton Elemanları üretimi ve satışı amacıyla 2012 yılında olarak kurulmuştur. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu doğrultuda kalite standartlarını günden güne yükseltmeye devam etmektedir. Bu kalite anlayışını TSE, İLLER BANKASI ve diğer kurumlarca verilen KALİTE, YETERLİLİK ve İZİN belgeleri ile ortaya koymuştur.

Beton üretimin çevresel etkilerini de dikkate alan firmamız; havaya, suya, toprağa ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmenin önlenmesi ve doğal kaynakların tasarruflu kullanımını benimsemiş ISO 9001-14001 Belgesini de alarak çevreye verdiği önemi ortaya koymuştur.

Bölgesel ve ulusal önemli projelerde hizmet eden, ülkemizin hammaddesini ve bölgesel iş gücünü kullanarak teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşteri memnuniyetini kazanan kaliteli ürünlerle topluma ve ülke ekonomisine katkı sağlayan bir şirket olarak "Kaliteli Ürün, Kaliteli Altyapı" felsefesi ile hareket etmekteyiz.

Faaliyet gösterdiği alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan, modernleşen dünyaya ayak uydurarak, insan sağlığı ve ekolojik dengeyi gözeterek üretim yapmayı gaye ve amaç edinen şirket vizyonu ile her zaman bir adım önde olmayı hedeflemenin haklı gururunu taşımaktayız.

Veysa Beton Boru;

Dengeli ve sürekli büyüme ile beton boru sektöründe lider, saygın, güvenilir bir şirket olmak için;

  • Kaliteden ödün vermeyen,
  • Yeniliklere açık, sürekli iyileştirme ve geliştirme felsefesi ile artan müşteri memnuniyetini sağlayan,
  • Kaliteli hizmet ve teknolojik gelişmelerin takipçisi olarak müşterilerine yaratıcı çözümler sunan katılımcı ve dinamik yönetim prensiplerini benimser ve uygular.